Bądź filantropem!

Działamy dzięki Tobie. Twoje wsparcie jest naszym paliwem i pozwala budować w Polsce kulturę filantropii.

Wiemy, że cenisz sobie wybór i możliwość wspierania tego, na czym naprawdę Ci zależy. Dlatego proponujemy Ci włączenie się do Grona Darczyńców następujących przedsięwzięć:

Portal pomocy domom dziecka w Polsce.

0 PL donated

Od 2015 r. działamy, aby zbudować w Polsce kulturę filantropii. Chcemy, aby każdy obywatel włączył się w społeczny system wzajemnej pomocy. Pomagamy odkryć, że filantropia nie jest snobizmem. Każdy z nas ma coś z filantropa!
Decydując się na wsparcie PIF-u, wspierasz także wszystkie nasze kampanie, czyli m.in. Dobry Testament, Kilometry Dobra i kilka kampanii, które czekają na otwarcie.

0 PL donated

Sprawiamy, że temat testamentów przestaje być tematem tabu, a staje się niezwykle żywotną sprawą – dotykającą przyszłość nie tylko naszych rodzin, ale także organizacji pozarządowych. Ostatnia wola każdego z nas może trwale zapisać się w historii świata. Wspierając kampanię pozwalasz nam przekonywać do tej wizji coraz szersze grono Polaków!

0 PL donated

Wspierając „Kilometry Dobra” wspierasz kilkadziesiąt organizacji tworzących koalicję tej kampanii! To jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce, w którym organizacje pozyskują środki na swoje cele i nie rywalizują ze sobą o Darczyńców.

0 PL donated