Kilometry Dobra

0 PL donated

Pola oznaczone * są obowiązkowe


*

*

*

Numer rachunku bankowego: PL 97 1750 0009 0000 0000 3043 5688

Organizacje pozarządowe powinny być bogate.

Chcemy, aby to hasło przestało budzić zażenowanie czy kontrowersje. Taka jest prawda i dlatego warto inwestować w filantropię.

Jak to osiągnąć?

Kilometry Dobra to wyjątkowa okazja, by wesprzeć NGOs. To międzynarodowa kampania dobroczynna, w której organizacje partnerskie zbierają fundusze na określone przez siebie cele: pomoc chorym dzieciom, wsparcie niepełnosprawnych, sport, kulturę, środowisko, kościół, zwierzęta. Dobrych powodów by pomagać jest wiele. Z roku na rok, w kampanię włącza się coraz więcej organizacji.

Mierzenie dobra i wspólne bicie Rekordu

Akcja trwa 3 miesiące – od marca aż do wielkiego finału w czerwcu. Na kilka dni przed nim, zbierane w trakcie kampanii pieniądze zamieniane są na złotówki i układane w ciągi monet. W ten sposób udowodniamy, że dobro można zmierzyć.

Jednocześnie bijemy rekord Guinnessa, który wcześniej należał do Amerykanów i Filipińczyków, a teraz należy do Austriaków. Organizacje partnerskie Kilometrów Dobra rezygnują z rywalizacji i układają dobro wspólnie, udowadniając, że działając razem można osiągnąć więcej niż w pojedynkę. Jeśli ułożą 75 km staną się rekordzistami.

Uczestnicy naszej kampanii pozyskują Darczyńców poprzez akcje w swoich miastach – koncerty, wystawy, zbiórki do puszek, przelewy internetowe, darowizny od przedsiębiorców, firm, osób indywidualnych, działalność crowdfundingową w Internecie, aukcje, sprzedaż gadżetów, reklamę i wiele innych – często zaskakujących pomysłów.

Więcej informacji o kampanii znajduje się pod adresem: www.kilometrydobra.pl