Wakacyjna Kraina Marzeń – konkurs DomyDziecka.org

Portal DomyDziecka.org zaprasza do udziału w letnim konkursie „Wakacyjna kraina marzeń”!

W konkursie można wygrać dofinansowanie do wyjazdu lub wypoczynku w domu w kwocie 300 zł na korzystające dziecko w pieczy. Obdarujemy minimum 100 dzieci!

Aby wziąć udział w konkursie, należy być Domem zarejestrowanym i aktywnym na portalu DomyDziecka.org

Akcja ma na celu uatrakcyjnienie wypoczynku wakacyjnego dzieci i młodzieży objętej pieczą zastępczą poprzez dofinansowanie wyjazdów wspólnych lub indywidualnych, zakupu sprzętu sportowego czy artykułów wykorzystywanych do realizacji zainteresowań lub wypoczynku.

Puśćcie wodze fantazji i wymyślcie wakacyjną krainę marzeń, nieistniejącą w świecie realnym, a następnie namalujcie jej mapę. Zachęcamy do wspólnej zabawy i stworzenia dużej mapy, na której każde dziecko umieści swoje elementy. Wymarzona kraina może być ogromna i pomieścić wiele zakamarków, miasteczek, gór czy jezior!  Pamiętajcie, że mapa powinna być przedstawiona „z góry” i zawierać takie elementy jak legenda.

Pracę konkursową wraz z opisem (pkt 12 w formularzu) oraz wnioskiem należy przesłać do 27.06.2022 r. na adres Fundacja „Polski Instytut Filantropii”, ul. Szewska 20/4, 31-009 Kraków, dop. Wakacyjna kraina marzeń.  
 
Warunkiem uczestnictwa w akcji jest posiadanie aktywnego profilu na Portalu DomyDziecka.org (zielony znaczek na profilu placówki) oraz rozliczenie poprzednich akcji Fundacji „Polski Instytut Filantropii”.

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem, ponieważ zgłoszenia niepodpisane, błędnie wypełnione, niekompletne będą odrzucane bez możliwości poprawy.

Regulamin – pobierz
Załącznik nr 1 (wiosek) – pobierz
Załącznik nr 2 (rozliczenie) – pobierz

więcej na portalu: DomyDziecka.org

Bądź Filantropem!