Półmetek kampanii Kilometry Dobra – relacja

Kilometry Dobra
Organizacje biorące udział w tegorocznej edycji kampanii Kilometry Dobra są już za półmetkiem.

Minione 1,5 miesiąca to czas spotkań, burz mózgów, poznawania nowych Uczestników i zacieśniania więzi z tymi, którzy dołączyli po raz kolejny. Nowością 8. edycji jest współpraca z Agencją PR Inspiration, która okazała się bardzo owocna i rozwojowa.
W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, uczestnicy nie będą próbowali pobić Rekordu Guinessa w układaniu najdłuższego ciągu monet. Jednakże organizacje nie zamierzają spocząć na laurach – 1 maja startuje I Bieg Charytatywny #KILOMETRYDOBRA, który jest nowym sposobem na pozyskiwanie pieniędzy w ramach kampanii.
Jak przedstawia się obecnie ranking? Pierwsze miejsce piastuje niekwestionowany zwycięzca dwóch poprzednich edycji – SPONiA Węgrów, która gromadzi środki na organizację turnusu terapeutycznego dla podopiecznych. Stowarzyszenie zbiera pieniądze na wiele wyszukanych sposobów, m. in. poprzez internetowe licytacje,  które cieszą się sporym zainteresowaniem. Na II miejscu plasuje się PSONI Koło w Łęcznej, którego celem w Kilometrach Dobra jest rozbudowa placówki WTZ o mieszkania wspomagane. Podium zamyka Klasztor Znalezienia Krzyża Świętego, który zbiera środki na funkcjonowanie Kalwaryjskiego Ośrodka Pomocy o. Wenantego Katarzyńca.
Wszystkim organizacjom życzymy powodzenia i wielu dalszych sukcesów!

Bądź Filantropem!