8. edycja Kampanii Kilometry Dobra startuje już 1 marca 2021 roku!

Już 1 marca 2021 rusza kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii dobroczynnej Kilometry Dobra. Rekrutacja organizacji wciąż trwa, dlatego jeżeli jesteś przedstawicielem lub członkiem jakiejś organizacji i zastanawiasz się czy wziąć udział w Kilometrach Dobra to idealny moment by się zgłosić!

Kilometry Dobra to cykliczna akcja dobroczynna, której inicjatorem i pomysłodawcą jest Robert Kawałko – prezes Polskiego Instytutu Filantropii. Fundacje i stowarzyszenia przystępujące do akcji przez trzy miesiące będą zbierać pieniądze na wybrany przez siebie cel. Organizacji, której udało się osiągnąć najlepszy wynik w danym roku, przyznawany jest tytuł Mistrza Świata w Dobroci. W minionych edycjach udało się zebrać ponad 5,8 mln zł na realizację około 220 różnych projektów.

Szczególnym elementem kampanii Kilometry Dobra jest dążenie do pobicia rekordu Guinnessa w układaniu najdłuższego ciągu monet o jednym nominale. Obecny rekord należy do Austriaków i wynosi 75,2 km. Podczas Finału 8. edycji kampanii znów podejmiemy wyzwanie pobicia tego wyniku, choć w tym roku nieco inaczej. Tegoroczna kampania będzie w pełni cyfrowa! Przenosimy swoje działania do Internetu, co daje nam ogrom możliwości (np. Internetowe zrzutki, pomoc influencerów, licytacje)  przy jednoczesnej minimalizacji kosztów!

Kampania Kilometry Dobra z roku na rok zdobywa coraz większą popularność, rośnie także grono osób wspierających akcję. W promocję wydarzenia zaangażowało się wielu ambasadorów. Są to m.in.: zespoły Skaldowie oraz Perfect, wokalista Witold Paszt, aktorki Beata Ścibakówna i Wiktoria Gąsiewska, Kabaret Moralnego Niepokoju.

To będzie wyjątkowa edycja, dlatego tym bardziej nie może Was z nami zabraknąć!

Więcej informacji na temat kampanii oraz listę organizacji i celów wraz z możliwością wpłaty można odnaleźć na stronie www.kilometrydobra.pl

 

Bądź Filantropem!